Wishing you and yours the Happiest and Safest of New Years 2011. Please enjoy this most spectacular rendition of Auld Lang Syne performed by Czestochowa Pipes & Drums z Królewską Orkiestrą Symfoniczną
Auld Lang Syne - Czestochowa Pipes & Drums z Królewską Orkiestrą Symfoniczną (http://www.youtube.com/watch?v=OIb7zfhTuvM#ws)
(http://i51.tinypic.com/xp64bb.jpg)